Ceviz Ağacı Gübrelemesi

Ceviz Ağacı gübreleme : Ceviz Ağacı gübrelemesi Nasıl yapılır, Ne Zaman Hangi gübreler  atılır, Ceviz Ağacı için olmazsa  olmaz  Nedir ?

REKOR GELİŞİM

işte sizlere  tecrübelerimizden  dolayı  tavsiyelerde bulunduğumuz Ceviz ağacı  yetiştiriciliğinde  karşınıza çıkacak  bir  çok  sorunu çözebileceğiniz, hiç  sorununuz olmadığını  düşünseniz de  daha    verimli, kaliteli ve  lezzetli Ceviz hasadı  yapmanızı sağlayabilecek  olan, Ceviz gübrelemesinde kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz  bu  ürün,  son derece ucuz  olup çok az kullanım  oranına sahip ve tamamen doğaldır. Hiç bir yan etkisi yoktur.

Bu  ana sütü  gibi  doğal  ürün  sayesinde diktiğiniz Ceviz fidanları çok  hızlı bir  şekilde köklenir ve büyür. Büyüyemeyen,  meyve vermeyen bir fidanınız varsa  büyümeye başlar ve meyve verir.

Ceviz Fidanı ile ilgili Yorumlar

Ceviz ağacınız Çiçeklerin  dökülmesi,  meyveye yatmaması gibi sorunlar  yaşıyorsa eğer, bu sorunları  ciddi  oranda azaltıp  yok edebilir. Meyve tutumunu en üst seviyeye çıkartarak  meyvelerin bırakın  kendi  kendine dökülmesini, dolu  gibi  doğal afetlerden en az zarar görmesini sağlar. 100 Beygir traktörle   süremediğiniz  bahçenizi – tarlanızı 1 Beygir ile dedeleriniz zamanındaki  gibi sürmeye  başlarsınız. Toprağınız yumuşacık olur ve bütün fiziksel özellikleri iyileşir. Toprağınızın su tutma kabiliyeti  öyle artar gibi, Rekor Gelişim Minerali  kullandığınız fidan ve ağaçlar arasında susuzluktan dolayı kuruma, diğer Rekor Gelişim kullanmadığınız ağaçlardan  önce   olması söz konusu değildir. Yani Ceviz ağaçlarınız daha az su ister. Ceviz ağacınız da kanser, kuruma ve   mantari  hastalıkları daha az görürsünüz yada hiç  görmezsiniz. Akdeniz sineği gibi   zararlıları  neredeyse  hiç göremezsiniz. Yapraklar canlı renkli, kalın, geniş , uç kuruması olmayan bir halde olup,  Öyle verimli,   kaliteli  ve lezzetli Ceviz meyvesi olur ki,    zaten bu durumda    zirai ilaçları  daha az kullanmaya başlarsınız,  bir süre sonra hiç kullanmadığınız noktaya dahi  gelebilirsiniz.  15- 20 gün daha erken Ceviz hasadı yaparsınız, yani erkencilik olur, hemde  Ürettiğiniz Ceviz meyvesinin raf ömrü uzundur.

Ceviz Ağacında Rekor Gelişim Kullanıcılarının yorumları

İşte bütün bu olumlu  sonuçları cebinizden ilave bir  masraf  çıkartmadan,  masrafsız olarak  yapabiliyor olmanız işin en  güzel  tarafıdır. Çünkü  Rekor Gelişim mineral sınıfının  en ekonomik, en ucuz, en az  kullanım oranına sahip, en etkili doğal ve organik  toprak düzenleyicisidir. Ceviz ağaçları ve diğer bütün ağaçlar için  1 dekara sadece 12 Kg Rekor Gelişim  kullanmanız yeterlidir.

Ceviz Ağacı Kurumaları

 Rekor Gelişim  katı  formda  olup yılın her günü uygulanabilir. Eğer  karıştırabiliyorsanız 5 – 10 cm toprak altına karıştırın, bu  mümkün  değilse toprak  üstündede kalabilir, bu  kalması halinde güneşten,havadan, sudan bozulma  yapmaz. Zaten çevre şartlarının  etkisiyle  yavaş  yavaş  siz  onu  karıştırmasanız da toprağa    zamanla   karışır. Rekor Gelişim Ceviz ağacı  için 1 dekara 12 Kg kullanılır. Gübre değildir, bu yüzden yakıcılığı, yanıcılığı ve  uçuculuğu yoktur. Kök diplerine atmaktan Korkmayın, özellikle  bu  bölgeye  biraz daha  fazla  uygulayın.

 REKOR GELİŞİM SİPARİŞ VE  iLETİŞİM  FORMU

 

 

[phone]    [/phone] Rekor Gelişim : Tel  0 232 364 22  22   +90 555 978 42 07   E-mail : rekorgelisim@gmail.com      Web :  www.rekorgelisim.com